Všechny kategorie
EN

Domů> O Nás

Historie společnosti

Ningbo Chem-Plus Import a Export Tec. Co., Ltd. byla založena 29. prosince 2009 a tržby přesáhly 50 milionů juanů.

Úspěch nezávislého výzkumu a vývoje biologického latexu v srpnu 2010 zaplnil mezeru v oboru. Po celý rok 2010 se stal nejoblíbenějším tématem v papírenském průmyslu a oblíbený u výrobců papíru doma i v zahraničí.
Tržby přesáhly 100 milionů juanů v roce 2010.

Nezávislý výzkum a vývoj zdokonalování chemikálií obsahujících pevné látky na škrobu v roce 2011, díky čemuž došlo k horkému prodeji doma i v zahraničí a produkt byl nedostatkový.
Tržby přesáhly 300 milionů juanů v roce 2011.

Společnost Ningbo Chem-Plus Import and Export Co., Ltd. byla 8. března 2013 přejmenována na Ningbo Chem-Plus New Material Technology Co., LTD.

Projekt prostředku na ochranu proti oleji při formování buničiny byl zahájen v roce 2015. Vyplnil mezeru na domácím trhu svou vynikající odolností proti oleji.

V roce 2018 byla zahájena strategická obchodní spolupráce o tepelně citlivé velkočásticové duté kouli.

V roce 2020 bude prostředek na ochranu před olejem pro formování buničiny společnosti Ningbo Chem-Plus New Material Tec. Co., Ltd. se stala č. 2 na trhu souvisejících měřítek a překonala většinu.

V roce 2021, kdy byl zahájen projekt lisování buničiny z nefluorového oleje, bylo také ve velkém měřítku provedeno hodnocení výkonu souvisejícího produktu.

Nový začátek roku 2022....

2009
2010
2011
2013
2015
2018
2020
2021
2022

Osvědčení

Olejový inhibitor FDA

JH-350N RoHS

Inhibitor oleje bez fluoru FDA176.170

Zpráva NF-75A bez fluoru

Zpráva bez fluoru Np-15 Anglická verze

Zpráva bez fluoru Ns-25c

Vědecký výzkumný tým

Naše společnost má skupinu manažerských a high-tech talentů s vysokou komplexní kvalitou, vynikajícími obchodními zkušenostmi a silnými odbornými dovednostmi. Zřídili jsme pokročilou vědecko-výzkumnou laboratoř s profesionálním technickým týmem vedeným starším lékařem v oboru aplikované chemie, včetně korejský lékař.

Naše společnost integruje technický výzkum a vývoj a podporu. Naše produkty zahrnují vysokou účinnost a odolnost odpuzující vodu, šetrné k životnímu prostředí Prostředek pro pevnost za mokra, klížidlo (AKD), činidlo na odstraňování sušicího válce, senzibilizátor pro termální papír (vysokoteplotní typ, nízkoteplotní typ), velká dutá koule, potahovací činidlo, bariérový nátěr na vodní bázi bez fluoru, odpuzující olej C6, fluor- bezplatný olejový repelent atd. Naše výrobky byly zkontrolovány mezinárodně uznávanými zkušebními institucemi, jako je SGS.

Jako vynikající zámořský inženýr vystudoval Dr. Qian Shengyu University Pusan ​​v Jižní Koreji. Výzkumu se věnuje více než 20 let a podílel se na mnoha mezinárodních akademických aktivitách. Naše společnost vytvořila high-tech R&D tým vedený Dr. Qian Shengyu.

Naše společnost zřídila výzkumnou a vývojovou laboratoř na vysoké úrovni, vybavenou domácím i zahraničním zařízením a přístroji. Naším cílem je pochopit jádro nové technologie výroby materiálů, bez ohledu na to, zda nyní nebo v budoucnosti.

Prodejní síť